Tomasz Przyszlak 21.11.2018 12:13

Kluby Radnych Kadencja 2018-2023

­
NAZWA KLUBU
SKŁAD OSOBOWY
PRZEWODNICZĄCY KLUBU
KLUB RADNYCH
„Lubin 2006"
1. Szczepaniak Krzysztof
Górzyński Tomasz
2. Dutkanicz Dorota
3. Górzyński Tomasz
4. Kot Joanna
5. Kujawa Romuald
6. Potocka Bogusława
7. Pytka Grzegorz
8. Tadla Przemysław
9. Węgrzynowski Marian
10. Kulczyńska Katarzyna
11. Zaprutko Roman
12. Jankowski Dariusz
KLUB RADNYCH
„Prawo
i Sprawiedliwość"
1. Bajerski Marek
Rozmus Patrycja
2. Herejczak Oleg
3. Lis Krzysztof
4. Madziarczyk Tadeusz
5. Młodecki Mirosław
6. Powązka Mateusz
7. Rozmus Patrycja
8. Węgrzyn Dariusz
9. Wojtyczka Franciszek

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:Kluby Radnych Kadencja 2018-2023
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Lubinie
Informację opublikował:Tomasz Przyszlak
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:21.11.2018 12:13

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
27.01.2020 15:44 Edycja dokumentu (Tomasz Przyszlak)
14.11.2019 09:18 Edycja dokumentu (Tomasz Przyszlak)
24.04.2019 23:36 Edycja dokumentu (Tomasz Przyszlak)
21.11.2018 12:13 Utworzenie dokumentu. (Tomasz Przyszlak)